onas wydarzenia oferta galeria cennik partnerzy kontakt


WYDARZENIA18.04.2021
Wyniki EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2021

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz pozostałym uczestnikom drugiej edycji EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2021! Poniżej odnajdą Państwo protokoły przedstawiające wyniki obydwu etapów.

Przyznanie nagród nastąpi osobiście w terminie nieprzekraczającym 9. maja 2021 r.

PROTOKÓŁ KWALIFIKACJI DO EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2021

PROTOKÓŁ KONKURSU GŁÓWNEGO EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2021


09.04.2021
EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2021

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie wokalnym realizowanym w trybie ONLINE. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody: pieniężne, rzeczowe oraz vouchery do wykorzystania w studiu Centrum Muzyki EMPIRE. Konkurs dedykowany jest uczestnikom w wieku od 7 do 18 lat.

Szczegółowy regulamin odnaleźć można tutaj: EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2021

EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL


02.04.2021
Wesołego Alleluja!

Pogody ducha, uśmiechu, optymizmu i wiary, że wszystko, co najwspanialsze, już wkrótce przed nami. Kadra nauczycielska Centrum EMPIRE pragnie złożyć Państwu najwspanialsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Jednocześnie przypominamy, że powrót do działań muzycznych nastąpi 6 kwietnia 2021 r. Wesołego Alleluja!

1


08.03.2021
Koncert EMPIRE z okazji Dnia Kobiet

Serdecznie zachęcamy Państwa do obejrzenia kolejnego koncertu studyjnego z udziałem podopiecznych Centrum EMPIRE. Tym razem uczniowie zaprezentowali repertuar związany z niezwykle ważną datą, jaką jest 8. marca – Dzień Kobiet. Dla wielu z nich była to pierwsza przygoda z mikrofonem, choć w gronie wykonawców nie zabrakło również muzycznych weteranów. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych pedagogów za wspaniałe przygotowanie uczniów. Życzymy Państwu miłego odbioru!


25.12.2020
Świąteczny koncert EMPIRE

Z wielką radością pragniemy przedstawić Państwu nasz premierowy studyjny koncert, w którym wystąpili uczniowie Centrum EMPIRE. W przygotowanie tego wydarzenia zaangażowanych było kilkadziesiąt osób. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, kadrze nauczycielskiej za artystyczną pieczę, a także osobom zajmującym się techniczną stroną przedsięwzięcia. Wierzymy, że nowe interpretacje kolęd, pastorałek i świątecznych szlagierów przypadną Państwu do gustu. Serdecznie zachęcamy do udostępniania niniejszego koncertu.

Jednocześnie przypominamy, iż przerwa noworoczna trwa do 3 stycznia włącznie.


© Copyright 2011 Centrum Muzyki EMPIRE. Wszelkie prawa zastrzeżone.