onas wydarzenia oferta galeria cennik partnerzy kontakt


WYDARZENIA23.08.2020
** ZAPISY na rok szkolny 2020/21 – czas start! [POST AKTUALIZOWANY] **

Uprzejmie informujemy, iż w nadchodzącym roku szkolnym, wzorem lat ubiegłych, Centrum EMPIRE realizować będzie zajęcia nauki śpiewu, gry na gitarze, pianinie i perkusji dla dzieci i dorosłych oraz rytmiczno-umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-7. Ponadto powołane zostaną minimum dwa zespoły wokalne: dziecięcy i młodzieżowy.

Umowę zawierającą kartę ucznia, regulamin oraz wytyczne sanitarne na rok szkolny 2020/21 odnaleźć Państwo mogą pod niniejszym linkiem: Umowa EMPIRE na kształcenie indywidualne – 2020-21

Jednocześnie informujemy, że wzorem lat ubiegłych uruchomione zostały zespoły wokalne w kategoriach dziecięcej (9-13) oraz młodzieżowej (14-18). Umowa oraz wszelkie informacje znajdują się pod linkiem Umowa EMPIRE na kształcenie grupowe (zespół wokalny) – 2020-21

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin placówki – w okresie letnim dokonaliśmy znaczącej modernizacji lokalu. Zastosowaliśmy również środki sanitarne, które umożliwiają bezpieczną naukę w swobodnych i komfortowych warunkach.

 


03.07.2020
Kolonia letnia w Międzybrodziu Żywieckim

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą kolonii letniej, organizowanej przez Centrum Muzyki EMPIRE. Bardzo bogaty program, wysoki standard zakwaterowania i jak zwykle świetna atmosfera to gwarancja znakomicie spędzonego czasu w malowniczej scenerii górskiego krajobrazu.

Szczegóły oferty odnaleźć można tutaj: OFERTA – MIĘDZYBRODZIE 2020


23.05.2020
Informacja dot. organizacji zajęć w końcówce roku szkolnego 2019/20

Uprzejmie informujemy, iż w związku z sytuacją epidemiologiczną, w trosce o zdrowie naszych Uczniów, ich Rodziców, a także kadry nauczycielskiej, tryb zdalny indywidualnych zajęć nauki śpiewu, gry na gitarze oraz pianinie w Centrum Muzyki EMPIRE został przedłużony do 30. czerwca 2020 roku, a zatem do końca bieżącego roku szkolnego.

Serdecznie dziękujemy za elastyczność i bardzo duże zainteresowanie proponowaną formą zajęć.

Z osobami, które nie zdecydowały się na lekcje w module online, skontaktujemy się osobiście w sprawach organizacyjnych do 15. czerwca 2020 roku.


10.05.2020
Wyniki EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2020 [edyt.]

Przedstawiamy Państwu protokół końcowy eliminacji oraz protokół finałowy pierwszej edycji konkursu wokalnego realizowanego przez Centrum Muzyki EMPIRE w module online. Spośród startujących wyłoniliśmy 5 finalistów kategorii dziecięcej oraz 5 kategorii młodzieżowej, a następnie po 2 zwycięzców. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w zabawie!

W sprawie odbioru nagród będziemy kontaktować się z uczestnikami osobiście.

PROTOKÓŁ KONKURSOWY

PROTOKÓŁ KONKURSOWY – FINAŁ

[Post edytowano w dn. 23.05.2020 r.]


02.05.2020
EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2020

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie wokalnym realizowanym w trybie ONLINE. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz vouchery do wykorzystania w studiu Centrum Muzyki EMPIRE. Konkurs dedykowany jest uczestnikom w wieku od 7 do 18 lat.

Szczegółowy regulamin odnaleźć można tutaj: EMPIRE ONLINE VOCAL FESTIVAL 2020


© Copyright 2011 Centrum Muzyki EMPIRE. Wszelkie prawa zastrzeżone.