onas wydarzenia oferta galeria cennik partnerzy kontakt


WYDARZENIA18.04.2021
Wyniki I etapu EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2021

W celu zapoznania się z wynikami I etapu konkursu prosimy o kliknięcie w niniejszy link: PROTOKÓŁ KWALIFIKACJI DO KONKURSU GŁÓWNEGO 2021

Przypominamy, że finałowy etap festiwalu rozsztrzygnie się na oficjalnym fanpage’u Centrum Muzyki EMPIRE na Facebooku (głosowanie publiczności).

19 kwietnia (godz. 10:00) – 23 kwietnia (godz. 19:00) – głosowanie w kat. dziecięcej.

25 kwietnia (godz. 10:00) – 29 kwietnia (godz. 19:00) – głosowanie w kat. młodzieżowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom fantastycznej postawy!


09.04.2021
EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2021

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie wokalnym realizowanym w trybie ONLINE. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody: pieniężne, rzeczowe oraz vouchery do wykorzystania w studiu Centrum Muzyki EMPIRE. Konkurs dedykowany jest uczestnikom w wieku od 7 do 18 lat.

Szczegółowy regulamin odnaleźć można tutaj: EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL 2021

EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL


02.04.2021
Wesołego Alleluja!

Pogody ducha, uśmiechu, optymizmu i wiary, że wszystko, co najwspanialsze, już wkrótce przed nami. Kadra nauczycielska Centrum EMPIRE pragnie złożyć Państwu najwspanialsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Jednocześnie przypominamy, że powrót do działań muzycznych nastąpi 6 kwietnia 2021 r. Wesołego Alleluja!

1


08.03.2021
Koncert EMPIRE z okazji Dnia Kobiet

Serdecznie zachęcamy Państwa do obejrzenia kolejnego koncertu studyjnego z udziałem podopiecznych Centrum EMPIRE. Tym razem uczniowie zaprezentowali repertuar związany z niezwykle ważną datą, jaką jest 8. marca – Dzień Kobiet. Dla wielu z nich była to pierwsza przygoda z mikrofonem, choć w gronie wykonawców nie zabrakło również muzycznych weteranów. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych pedagogów za wspaniałe przygotowanie uczniów. Życzymy Państwu miłego odbioru!


25.12.2020
Świąteczny koncert EMPIRE

Z wielką radością pragniemy przedstawić Państwu nasz premierowy studyjny koncert, w którym wystąpili uczniowie Centrum EMPIRE. W przygotowanie tego wydarzenia zaangażowanych było kilkadziesiąt osób. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, kadrze nauczycielskiej za artystyczną pieczę, a także osobom zajmującym się techniczną stroną przedsięwzięcia. Wierzymy, że nowe interpretacje kolęd, pastorałek i świątecznych szlagierów przypadną Państwu do gustu. Serdecznie zachęcamy do udostępniania niniejszego koncertu.

Jednocześnie przypominamy, iż przerwa noworoczna trwa do 3 stycznia włącznie.


© Copyright 2011 Centrum Muzyki EMPIRE. Wszelkie prawa zastrzeżone.