O nas

Witaj w EMPIRE!

Centrum Muzyki EMPIRE to instytucja, która od lipca 2011 roku z powodzeniem integruje środowisko muzyczne dzieci, młodzieży i dorosłych w regionie świętokrzyskim. Połączenie szkoły muzycznej ze studiem nagrań i salą prób stanowi innowacyjną ofertę na muzycznej mapie Polski. Doskonała atmosfera idąca w parze z niepowtarzalnym klimatem tego miejsca powodują, iż Centrum Muzyki EMPIRE stało się ważnym ośrodkiem reprezentującym standardy europejskie.

Kadrę nauczycielską EMPIRE aż w 100 procentach stanowią pedagodzy z wykształceniem muzycznym. Wszystkie pomieszczenia placówki są profesjonalnie wytłumione gąbką akustyczną, co sprawia, że obcowanie z muzyką staje się jeszcze przyjemniejsze. Dysponujemy doskonałym sprzętem, utrzymanym w znakomitym stanie – a większość jego komponentów pochodzi z lat 2021-2023. Nieustanne inwestycje powodują, że ta kielecka placówka oferuje najlepsze warunki kształcenia, a także realizacji nagrań studyjnych.

W minionym sezonie artystycznym zaufało nam aż 250 uczniów, a także kilkadziesiąt kapel muzycznych i wykonawców solowych.