onas wydarzenia oferta galeria cennik partnerzy kontakt
naukaspiewu naukagry studionagran salaprob
naglasnianie
fb   yt

Witamy w Centrum Muzyki EMPIRE!

Centrum Muzyki EMPIRE to instytucja, która od sierpnia 2011 roku z powodzeniem integruje środowisko muzyczne dzieci, młodzieży i dorosłych w regionie świętokrzyskim, a od września 2017 roku oferuje również usługi na terenie miasta Kraków. Połączenie szkoły muzycznej ze studiem nagrań i salą prób stanowi innowacyjną ofertę na muzycznej mapie Polski. Wspaniała atmosfera idąca w parze z niepowtarzalnym klimatem tego miejsca powodują, iż Centrum EMPIRE stało się ważnym ośrodkiem reprezentującym standardy europejskie.


25-12-2020
Świąteczny koncert EMPIRE

Z wielką radością pragniemy przedstawić Państwu nasz premierowy studyjny koncert, w którym wystąpili uczniowie Centrum EMPIRE. W przygotowanie tego wydarzenia zaangażowanych było kilkadziesiąt osób. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, kadrze nauczycielskiej za artystyczną pieczę, a także osobom zajmującym się techniczną stroną przedsięwzięcia. Wierzymy, że nowe interpretacje kolęd, pastorałek i świątecznych szlagierów przypadną Państwu do gustu. Serdecznie zachęcamy do udostępniania niniejszego koncertu.

Jednocześnie przypominamy, iż przerwa noworoczna trwa do 3 stycznia włącznie.© Copyright 2011 Centrum Muzyki EMPIRE. Wszelkie prawa zastrzeżone.