onas wydarzenia oferta galeria cennik partnerzy kontakt
naukaspiewu naukagry studionagran salaprob
naglasnianie
fb   yt

Witamy w Centrum Muzyki EMPIRE!

Centrum Muzyki EMPIRE to instytucja, która od sierpnia 2011 roku z powodzeniem integruje środowisko muzyczne dzieci, młodzieży i dorosłych w regionie świętokrzyskim, a od września 2017 roku oferuje również usługi na terenie miasta Kraków. Połączenie szkoły muzycznej ze studiem nagrań i salą prób stanowi innowacyjną ofertę na muzycznej mapie Polski. Wspaniała atmosfera idąca w parze z niepowtarzalnym klimatem tego miejsca powodują, iż Centrum EMPIRE stało się ważnym ośrodkiem reprezentującym standardy europejskie.


23-08-2020
** ZAPISY na rok szkolny 2020/21 – czas start! [POST AKTUALIZOWANY] **

Uprzejmie informujemy, iż w nadchodzącym roku szkolnym, wzorem lat ubiegłych, Centrum EMPIRE realizować będzie zajęcia nauki śpiewu, gry na gitarze, pianinie i perkusji dla dzieci i dorosłych oraz rytmiczno-umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-7. Ponadto powołane zostaną minimum dwa zespoły wokalne: dziecięcy i młodzieżowy.

Umowę zawierającą kartę ucznia, regulamin oraz wytyczne sanitarne na rok szkolny 2020/21 odnaleźć Państwo mogą pod niniejszym linkiem: Umowa EMPIRE na kształcenie indywidualne – 2020-21

Jednocześnie informujemy, że wzorem lat ubiegłych uruchomione zostały zespoły wokalne w kategoriach dziecięcej (9-13) oraz młodzieżowej (14-18). Umowa oraz wszelkie informacje znajdują się pod linkiem Umowa EMPIRE na kształcenie grupowe (zespół wokalny) – 2020-21

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin placówki – w okresie letnim dokonaliśmy znaczącej modernizacji lokalu. Zastosowaliśmy również środki sanitarne, które umożliwiają bezpieczną naukę w swobodnych i komfortowych warunkach.

 © Copyright 2011 Centrum Muzyki EMPIRE. Wszelkie prawa zastrzeżone.