onas wydarzenia oferta galeria cennik partnerzy kontakt
naukaspiewu naukagry studionagran salaprob
naglasnianie
fb   yt

Witamy w Centrum Muzyki EMPIRE!

Centrum Muzyki EMPIRE to instytucja, która od sierpnia 2011 roku z powodzeniem integruje środowisko muzyczne dzieci, młodzieży i dorosłych w regionie świętokrzyskim, a od września 2017 roku oferuje również usługi na terenie miasta Kraków. Połączenie szkoły muzycznej ze studiem nagrań i salą prób stanowi innowacyjną ofertę na muzycznej mapie Polski. Wspaniała atmosfera idąca w parze z niepowtarzalnym klimatem tego miejsca powodują, iż Centrum EMPIRE stało się ważnym ośrodkiem reprezentującym standardy europejskie.


31-01-2019
Walentynki z EMPIRE – koncert wokalistów i instrumentalistów

Nie próżnujemy. Każda okazja, aby zaprezentować naszych wspaniałych wokalistów i instrumentalistów jest dobra – a jeżeli w grę wchodzi miejsce tak klimatyczne, jak Chicago Organ Music Club, mamy przepis na bardzo udany, poniedziałkowy wieczór.

Serdecznie zapraszamy na koncert walentynkowy uczniów Centrum EMPIRE, który odbędzie się w poniedziałek 18. lutego 2019 r. o godz. 18:30 w klubie Chicago przy ul. słowackiego 1 w Kielcach. Będzie i wesoło, i refleksyjnie. O miłości i jej braku. Połączymy ogień z wodą, a przede wszystkim damy możliwość zaprezentowania się nie tylko tym, którzy posiadają obycie sceniczne, ale i debiutantom.

Wstęp wolny!© Copyright 2011 Centrum Muzyki EMPIRE. Wszelkie prawa zastrzeżone.