onas wydarzenia oferta galeria cennik partnerzy kontakt
naukaspiewu naukagry studionagran salaprob
naglasnianie
fb   yt

Witamy w Centrum Muzyki EMPIRE!

Centrum Muzyki EMPIRE to instytucja, która od sierpnia 2011 roku z powodzeniem integruje środowisko muzyczne dzieci, młodzieży i dorosłych w regionie świętokrzyskim, a od września 2017 roku oferuje również usługi na terenie miasta Kraków. Połączenie szkoły muzycznej ze studiem nagrań i salą prób stanowi innowacyjną ofertę na muzycznej mapie Polski. Wspaniała atmosfera idąca w parze z niepowtarzalnym klimatem tego miejsca powodują, iż Centrum EMPIRE stało się ważnym ośrodkiem reprezentującym standardy europejskie.


28-08-2017
ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2017/18

Informujemy, iż wystartował nabór uczniów do klas śpiewu, pianina, gitary, skrzypiec oraz perkusji w roku szkolnym 2017/18.

W nowym sezonie Centrum EMPIRE będzie również prowadzić zajęcia indywidualne na terenie miasta Kraków z nauki gry na pianinie oraz gitarze z dojazdem do ucznia do domu.

 

Formularz zgłoszeniowy EMPIRE o. Kielce można pobrać tutaj: Karta ucznia 2017-18 KIELCE

Formularz zgłoszeniowy EMPIRE o. Kraków można pobrać tutaj: Karta ucznia 2017-18 KRAKÓW

 

Siedziba naszej szkoły i studia nagrań mieści się w Kielcach przy ul. Prostej 52. Ze względu na zmienne pory pracy w okresie wakacyjnym, uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny – 665 526 433.

Zapraszamy! W zeszłym roku zaufało nam aż 150 uczniów!

 © Copyright 2011 Centrum Muzyki EMPIRE. Wszelkie prawa zastrzeżone.